Kawior z cukinii z majonezem

Rprzepis na kawior z cukinii z majonezem, którym pośpiesznie się z wami podzielę, powiedziała mi jedna z moich starych znajomych, zrobiła taki kawior zaskakująco smaczny, delikatny i aromatyczny - prawdziwie dziwaczną zagraniczną ucztę!

Kawior z cukinii z majonezem

To jest w przygotowaniu kawior z cukinii z majonezemwyłącznie z młodej cukinii, której skórka nie jest jeszcze zgrubiała, a nasiona nie są jeszcze dojrzałe. Potrzebują 3 kilogramów

Oprócz cukinii potrzebujemy również: 10 ząbków czosnku, 250 gramów pomidora, 250 gramów majonezu, 1 łyżka soli, 10 gramów cukru i oleju roślinnego, 2 łyżki 9% octu.

Cukinia jak do gotowania zwykłego kawioru z cukinii, należy obrać, a ponieważ mamy młode owoce, nasion nie trzeba usuwać. Następnie pokrój wszystko na małe kawałki i przepuść przez maszynkę do mięsa, przepuszczaj przez nią również czosnek.

Powstałą masę cukinii włóż do dużego rondla, podpal, zagotuj, gotuj przez 5-7 minut, a następnie dodaj do niej pomidor, sól, cukier, majonez, olej roślinny i ocet i dobrze wymieszaj. Dalej nasze kawior do squasha z majonezemnależy gotować przez 3 godziny do miękkości.

Kawior z cukinii z majonezem

Gotowy kawior należy włożyć do słoików i zamknąć. Przechowuj kawior jak inni preparaty do squasha potrzebujesz w najzimniejszym miejscu twojego domu lub mieszkania.


» » Kawior z cukinii z majonezem