Kawior z cukinii w powolnej kuchence

Okazuje się, że kawior do squasha można ugotować w multicookerze! Nigdy nie próbowałeś tej opcji.? Przepis na kawior z cukinii w powolnej kuchence zawsze dobrze smakuje. Nie oznacza to, że danie jest przygotowywane szybko. Ale bardzo ważne i cenne jest to, że nie musisz cały czas stać w pobliżu urządzenia, a to oszczędza czas. Ponadto wszystkie składniki (w tym cukinię) można pokroić na dość duże kawałki. Ogólnie przepis jest wygodny i niedrogi.!

Kawior z cukinii w powolnej kuchence

Kawior z cukinii w powolnej kuchence przygotowanie jest niezwykle proste. Rondel o pojemności 4,5-5 litrów będzie wymagał następującej ilości jedzenia:

  1. 0,5 kg cukinii;
  2. 150 g (2 szt.) Cebula;
  3. 200 g (dwie duże) marchewki;
  4. 1 papryka;
  5. pół strąka ostrej papryki (lub do smaku);
  6. 2 łyżki stołowe koncentrat pomidorowy;
  7. 1 łyżeczka cukier granulowany;
  8. 1 łyżeczka Sól;
  9. 5 łyżek olej roślinny do smażenia.

"Kawior z cukinii»Przygotowanie przepisuObierz i pokrój w kostkę cebulę i marchewkę. Pamiętaj jednak, że im mniejsze kawałki, tym szybciej kawior się ugotuje. Do patelni multicooker wlewa się olej roślinny, marchewkę podgrzewa się i układa, a następnie cebulę. W multicookerze włączony jest tryb „Pieczenie”, a czas jest ustawiony na „20 minut”. Mieszaj warzywa tylko od czasu do czasu (1-2 razy).

Kawior z cukinii w powolnej kuchence

Pozostałe warzywa są myte. Nasiona, ogony są usuwane z papryki i krojone w paski. Cukinię kroimy na kawałki. Po sygnale do multicookera, po 20 minutach na patelnię trafia pokrojona cukinia, słodka papryka i posiekana ostra papryka. Wszystko się miesza. Multicooker zostaje ponownie przełączony w tryb „Pieczenie” na ten sam czas (20 minut).

Po sygnale do warzyw wysyłana jest pasta pomidorowa, sól i cukier granulowany. Masę warzywną miesza się i przetrzymuje w trybie „Gulasz” przez około 60 minut.

Skończone kawior do squasha w multicookerze Panasonic przeniesione do miski. Warzywa mielimy w blenderze na jednorodną masę i pozostawiamy do ostygnięcia. W celu dojrzewania kawior z cukinii jest wysyłany do ciemnej, dobrze wentylowanej piwnicy lub piwnicy. Ten kawior jest bardzo smaczny ze świeżo upieczonym domowym chlebem.

Kawior z cukinii w powolnej kuchence

Dlatego przepis można wykorzystać do gotowania kawioru na zwykłym piecu. A także zachowaj kawior na zimę. Aby to zrobić, układa się go na gorąco w sterylizowanych słoikach i zwija z pokrywkami. Wychodzą smacznie i prosto. I w podobny sposób można się przygotować kawior do squasha z majonezem w powolnej kuchence.

Kawior z cukinii to danie wegetariańskie, które codziennie można spożywać w nieograniczonych ilościach. Kawior podawany jest na stół jako przystawka na ciepło lub na zimno, jako dodatek do dań mięsno-warzywnych, do grzanek czy kanapek. Stopień ostrości jest niezależnie regulowany dodatkiem ostrej papryki - można też zmienić włączenie pasty pomidorowej, a nawet zamienić ją na pomidory (lub gęsty sok pomidorowy, przecier). Okazuje się, że każdy przepis na kawior do squasha można zmienić dla siebie, w oparciu o indywidualne gusta swojej rodziny. Improwizują w ten sam sposób i sałatka z cukinii na zimę.


» » Kawior z cukinii w powolnej kuchence