Curling cukinia

Cukinia przędzenia, przepisy kulinarne który jest bardzo zróżnicowany czasem w smaku przypomina ogórki kiszone, ale nasza dzisiejsza receptura ma swój niepowtarzalny smak.

Curling cukinia

To przędzenie cukinii na zimę, wymaga następujących produktów:

Cukinia 8 kilogramów, koperek, pietruszka, przyprawy do marynowania. Do solanki: 6 litrów wody, 700 gramów octu 9%, 200 gramów soli, 100 gramów cukru.

Każdy curling z cukinii zaczyna się od gotowania warzyw. Aby to zrobić, młoda cukinia z cienką skórką i niedojrzałym pojemnikiem na nasiona, należy dobrze umyć i pokroić w kółka o grubości około jednego centymetra.

Curling cukinia

Następnie w przygotowanych słoikach należy włożyć przyprawy, jak przy kiszeniu ogórków (czarny pieprz, liście laurowe, ziele angielskie, goździki) i wypełnić pokrojonymi w plasterki krążkami cukinii. Następnie słoiki zalać wrzątkiem, odstawić na piętnaście minut i odcedzić, a na bazie wody przygotować solankę, gotować kilka minut i wlać z powrotem do słoików. Zamknij szczelnie słoiki, zakręć pokrywki, zawiń je w ciepły koc, koc lub połóż poduszki i pozostaw w tej formie do całkowitego ostygnięcia.

Wszystko ugotowane przędzenie cukinii na zimę tylko w specjalnym, chłodnym miejscu adjika z chrzanem i inne domowe wykroje.


» » Curling cukinia