Sałatka z zielonych pomidorów z czosnkiemJeśli nie wiedziałeś, że zielone pomidory można zamknąć na zimę, to mój przepis jest dla Ciebie. Nie można jeść surowych zielonych pomidorów, ale najlepiej nadają się do konserwacji. Jeśli zauważyłeś, czerwone pomidory stają się bardzo miękkie po zamknięciu w słoikach, ale przeciwnie, zielone pomidory pozostają umiarkowanie twarde, zachowują swój kształt i stają się tak smaczne, że nie da się tego opisać. Zielone pomidory bardzo dobrze traktują sąsiadów w banku i dostosowują ich smaki i aromaty.

Dlatego radzę używać najbardziej aromatycznych warzyw, takich jak papryka i czosnek, które z wielką przyjemnością nadadzą pomidorom przyjemny zapach i smak. Teraz przygotujemy pyszną i bardzo łatwą w przygotowaniu sałatkę z zielonych pomidorów z czosnkiem i pieprzem na zimę.

Chcę zwrócić na to twoją uwagę przepis ze zdjęciem sałatki z zielonych pomidorów na zimę.


Składniki
Wymagane produkty:

- 600 gramów zielonych pomidorów-
- 300 gramów żółtej lub czerwonej papryki-
- 1-1,5 głów czosnku-
- 20 gramów soli-
- 10 gramów cukru pudru-
- 30 gramów octu.Pokrój pomidory
Do sałatki, moje zielone pomidory, odetnij łodygę i pokrój w duże plasterki. Nawet jeśli pomidory są brązowe, to w porządku, nadal są pulchne i niedojrzałe. Nadają się tylko do sałatki..


Posiekaj pieprz
Słodka papryka z posiekanymi paskami, ale nie drobno. Nasiona i ogony należy wcześniej usunąć.


Dodaj czosnek
Czosnek wyciskam na paprykę i pomidory na ostry i aromatyczny smak. Czosnek sprawi, że zarówno pomidory, jak i cała sałatka będą czarująco atrakcyjne i umiarkowanie pikantne. Sałatka nadal musi zostać wysterylizowana, a połowa ostrości zniknie, pozostanie przyjemna przyprawa. Ten na pewno ci się spodoba. sałatka na zimę z zielonych pomidorów, marchewki i cebuli, papryka.


Dodać sól
Z wody, soli, cukru pudru


Dodaj ocet
i ocet gotuję farsz z marynaty. Po ugotowaniu wyjmuję z pieca.


Włożyliśmy to do słoika
Napełniam słoiki do samej góry sałatką z jasnych warzyw.


Wlej marynatę
Wlej jak dopasować warzywa do słoika z soloną marynatą.


Sterylizujemy słoiki
Wlej gorącą solankę - to nie wystarczy. Sałatkę dodatkowo poddałam sterylizacji przez 15 minut w ciepłej wodzie. Kiedy woda się zagotuje, zaznaczam czas i odliczam minuty. Koniecznie spróbuj tego sałatka z cukinii i zielonych pomidorów na zimę.


Przepis na sałatkę z zielonych pomidorów i czosnku
Gotową sałatkę z zielonych pomidorów uszczelniam czosnkiem i pieprzem na zimę szczelniej pokrywkami i przykrywam kocem do ostygnięcia. Po schłodzeniu sałatka jest gotowa do przechowywania..

Smacznego!
» » Sałatka z zielonych pomidorów z czosnkiem