Marynowane nadziewane zielone pomidoryZapoznajmy się z nowym przepisem na pyszny preparat na zimę. Dzisiaj mamy marynowane zielone pomidory nadziewane. Przygotowanie takiej przystawki nie jest trudne, ale efekt jest fantastyczny.!
Cóż, przejdźmy do gotowania, czyli przygotowania składników.


Składniki

Składniki:
- zielone pomidory - 3 kg,
- marchewki - 2 sztuki.,
- pietruszka - 1/2 pęczka,
- koperek - 1/2 pęczka,
- słodka czerwona papryka - 1 sztuka.,
- ostra papryka - 1 szt.,
- liście chrzanu - 1-2szt,
- liść laurowy - 4-5 szt.,
- czosnek - 12-14 ząbków.


Dla solanki na 1 litr wody:
- sól - 2 łyżki. łyżki,
- cukier granulowany - 1 łyżka. łyżka.namocz koperek, pietruszkę i chrzan
Koperek, pietruszkę i chrzan namocz w wodzie przez 10 minut. Dokładnie spłukujemy wszystko pod bieżącą wodą. Odpływ wody.


moje pomidory
Zielone pomidory wybieramy w całości, bez uszkodzeń. Jasny lub brązowy. Płukujemy w zimnej wodzie, a także pozwalamy wodzie spłynąć.


przygotowywanie pieprzu
Dokładnie opłucz słodką i gorzką paprykę. Marchew myjemy w zimnej wodzie i obieramy.


przechodzimy przez maszynę do mięsa
Pokrój słodką paprykę na kawałki. Usuwamy łodygi i jądra. Ponownie spłukujemy z resztek nasion. Obierz czosnek i również go opłucz. Pokrój marchewki i ostrą paprykę na małe kawałki. Zostaw nasiona papryki na pikantność. Drobno posiekaj warzywa. Wszystkie przygotowane i posiekane warzywa przepuszczamy przez maszynkę do mięsa. Dodaj posiekane warzywa do powstałej masy warzywnej.


nadziewanie pomidorów
Pokrój pomidory na krzyż od góry. Nie robimy cięć do końca, żeby się nie rozpadły. Następnie łyżeczką nadziewaj pomidory gotowym nadzieniem. Przygotujmy beczkę lub pojemnik, w którym będą fermentować pomidory. Dobrze myjemy wodą, parzymy wrzątkiem i suszymy. Na dno przygotowanej beczki ułożyć warstwę liści chrzanu. Faszerowane pomidory ułożyć szczelnie. Dodaj liść laurowy. Przykryj pomidory liśćmi chrzanu. Przejdźmy do przygotowania solanki. W ilości 1 litra wody weź 2 łyżki soli i 1 łyżkę cukru pudru. Wszystko dobrze wymieszaj, aż całkowicie się rozpuszczą. Napełnij napełnioną beczkę zimną solanką. Trzymamy go w pomieszczeniu w temperaturze pokojowej przez 3-4 dni. Następnie wyjmujemy beczkę w zimne miejsce. Spróbuj też gotować koreańskie zielone pomidory.


marynowane nadziewane zielone pomidory
Smacznego!

» » Marynowane nadziewane zielone pomidory