Pomidory solone szybko w torebceGotowanie pikantnych, pikantnych, pysznych pomidorów w dwadzieścia minut. To bardzo prosty przepis, a pomidory są solone w ciągu dwóch dni. Tak więc dla tych, którzy nie lubią czekać na zimę, aby świętować konserwację, ta metoda jest bardzo odpowiednia. Kolejnym chipem z recepturą jest pojemnik do wytrawiania. Nic nie musi być sterylizowane, gotowane, myte. Wystarczy zwykłe opakowanie - a efekt przerośnie wszelkie oczekiwania. Jasne, soczyste pomidory tak po prostu są bardzo smaczne. Nasycone są wszystkimi aromatami w ciągu jednego dnia, choć nadal polecamy poczekać parę. Solone pomidory w torebce będą świetną przekąską do każdego dania i przyjemnie odświeżą nawet świąteczny stół. Proste i przytulne, bez specjalnych dodatków, zawsze cieszą się popularnością. zalecamy również zapoznanie się z przepisem marynowanie pomidorów na zimę.


Składniki do robienia szybkich pomidorów w torebce

Składniki:
- 10 pomidorów,
- 1 średnia główka czosnku,
- 1 łyżka Sól,
- 1 łyżeczka cukier granulowany,
- trochę przypraw do smaku (w naszym przypadku są to parasole koperkowe).posiekaj pomidory, czosnek i warzywa
Wybór dojrzałych czerwonych pomidorów. Myjemy je i odcinamy „nosy”. Przecinając w ten sposób skórkę przyspieszymy proces solenia owocu. Jeśli pomidory są duże, pokrój je na pół. Przyspieszy to proces solenia..
Czosnek obrać i drobno posiekać. Możesz wziąć trochę mniej lub więcej, w zależności od tego, jak bardzo lubisz przyprawy..
Umyj i zmiel parasole z koperkiem.
Pomidory wkładamy do torby. Posyp solą i cukrem.
Pomidory wkładamy do torby. Posyp solą i cukrem. Dodaj tam posiekany czosnek i koperek..
Zawiąż mocno i potrząśnij
Zawiąż mocno i wstrząśnij, aby wszystkie luźne składniki zostały równomiernie wymieszane między pomidorami. Aby zapobiec wyciekaniu soku, włóż torebkę do innej.
Odstawiamy do marynowania w ciepłym miejscu
Marynowane pomidory pozostawić w woreczku do marynowania w ciepłym miejscu. I potrząsaj zawartością kilka razy dziennie.
przepis na surowe pomidory w torbie
Wskazówki: Możesz dodać tyle przypraw, ile chcesz. Koper (nawet suszony), seler, pietruszka są doskonałe do tych celów.
Do marynaty lepiej jest wziąć grubą sól. Extra nie zadziała, ponieważ zostanie szybko wchłonięty, gdy uderzy w pomidory. I istnieje ryzyko, że nie spadnie równomiernie na wszystkie owoce na raz.
Duże kryształy będą się powoli topić.
Użyj białego cukru. To nie jest deser do dodania trzciny cukrowej.
To mięsiste odmiany pomidorów, które są bardzo smaczne solone. Następnie można je przeciąć na pół bez ryzyka, że ​​się rozpadną.
Możesz marynować razem z jedną torebką pomidory z ogórkami. Ich proporcje i czas solenia są takie same.


szybki przepis na marynowane pomidory
Dodatek cebuli nadaje przyjemną słodycz. Jeśli pokroisz go na małe półpierścienie i włożysz do torby, otrzymasz niezbyt elegancką chrupiącą przekąskę.
Możesz spróbować pomidorów drugiego dnia.
Smacznego.


Starinskaya Lesya
Zobacz podobne przepisy

» » Pomidory solone szybko w torebce