Natychmiastowe, lekko solone pomidory w torebce



Chcę podzielić się z Wami wspaniałym natychmiastowym przepisem na niesamowitą letnią przekąskę. A to pomidory lekko solone z czosnkiem i ziołami w opakowaniu. Nie masz pojęcia, jakie jest pyszne - pomidory smak jest ostry i ostry, tak pachnący i apetyczny.
Doskonale komponują się z młodymi ziemniakami gotowanymi i mięsem pieczonym w rękawie. Możesz też zabrać ze sobą taką przekąskę na przyrodę, zwłaszcza jeśli zamierzasz ugotować grilla. Podoba mi się, że proces przygotowania tej przekąski jest dość prosty, zajmuje nie więcej niż 10 minut. Ale potem wkładamy pomidory do plastikowej torby wraz z przyprawami i przyprawami, lekko wstrząsamy i zostawiamy na jeden dzień do solenia.
Drugiego dnia owoce pomidorów nabiorą pikantnego smaku i pożądanego stopnia zasolenia. Jeśli lubisz bardziej pikantne potrawy, trzymaj pomidory nieco dłużej niż jeden dzień, wtedy będą miały bogatszy smak i aromat.
Do takiej przekąski potrzebujemy małych okrągłych owoców, aby były mięsiste - wtedy będą dobrze i równomiernie solone. Jest to podstawowy przepis na przekąskę pomidorową, w której możesz dodać ulubione przyprawy lub zioła do swojego gustu, aby pomidory smakowały tak, jak chcesz..
Przepis na 5 porcji.


Składniki do przygotowania błyskawicznych, lekko solonych pomidorów w torebce

Składniki:
- pomidory (dojrzałe owoce) - 1 kg,
- cukier granulowany - 1 łyżeczka.,
- czosnek - 8 ząbków,
- papryka (ostra, ostra) - 0,5 szt.,
- duża krystaliczna sól kuchenna - 1 łyżka.,
- koperek (zielone rozety) - 3 sztuki.



opłucz pomidory
Najpierw umyj dojrzałe pomidory ciepłą wodą. Następnie osuszamy je ręcznikiem i ostrożnie wycinamy miejsce mocowania łodygi..


wykonaj dwa nacięcia w kształcie krzyża
Następnie na każdym owocu wykonujemy dwa nacięcia w kształcie krzyża. Staramy się, aby były płytkie, ale tylko powierzchowne.


dodać sól
Oczyszczamy młody czosnek z suchych łusek, a następnie przepuszczamy go przez prasę czosnkową.
Drobno posiekaj strąk ostrej papryki nożem.
Przygotowane pomidory wkładamy do plastikowej torby, dodajemy do nich posiekany czosnek i pieprz. A następnie dodaj sól i cukier granulowany.


Kładziemy gałązki kopru
Kładziemy gałązki kopru.


Zamknij opakowanie
Zamykamy torbę i wkładamy do innej torebki i trochę nią potrząsamy, aby składniki były w niej równomiernie rozłożone..


Natychmiastowe, lekko solone pomidory w torebce
Pomidory zostawiamy w torbie bezpośrednio na stole kuchennym (nie trzeba ich umieszczać w chłodnym miejscu, proces solenia jest lepszy w temperaturze pokojowej). A za dzień możesz już spróbować takich pomidorów, jeśli są wystarczająco solone według własnego gustu, położyliśmy je na stole. Spróbuj też gotować natychmiastowe lekko solone pomidory w rondelku, to też nie jest trudne.
Smacznego!


błyskawiczny przepis na marynowane pomidory w torebce
Starinskaya Lesya
» » Natychmiastowe, lekko solone pomidory w torebce