Ogórki lekko solone w opakowaniu

Aby się przygotować szybkie solone ogórki w torbie, który, w przeciwieństwie do zwykle lekko solone ogórki, będzie gotowy do użycia za kilka godzin, będziesz potrzebować:

Ogórki

Sól kuchenna niejodowana

Świeży koper

czosnek

Więc msolone ogórki w opakowaniu recepturowymfast food.

Ogórki lekko solone w opakowaniu

Umyj ogórki, pokrój na pół, a następnie każdy pół wzdłuż na 4 części. Umyj koperek i drobno posiekaj. Następnie przygotowane plasterki ogórka należy włożyć do plastikowej torebki, posypać solą, posiekanym koperkiem, tam dodać kilka ząbków posiekanego czosnku i zawiązać woreczek. Kilka razy dobrze wstrząśnij torebką, aby wszystkie składniki się wymieszały, i pozostaw na 2-3 godziny w ciepłym miejscu do solenia..

Ogórki lekko solone w opakowaniu

Po upływie powyższego czasu gotowanie lekko solonych ogórków w torbiezostaną zakończone i mogą być bezpiecznie razem z marynowana dynia, podawać na stole. Jeśli nadal masz na stanie 20-30 minut, włóż na ten czas swój niezwykły przedmiot do lodówki, a wtedy ogórki staną się bardziej chrupiące i aromatyczne..

Po wypróbowaniu tego raz przekonasz się, że się przygotowują ogórki lekko solone w opakowaniu bsstr, proste i bardzo smaczne.


» » Ogórki lekko solone w opakowaniu