Przepis na zdjęcia krok po kroku na mrożenie warzyw na barszcz na zimę w domu

mrożony barszcz

Opis

Barszcz mrożony na zimę jest właściwie warzywną bazą dla tego gorącego dania. Jeśli nadal zastanawiasz się: „Jak zamrozić zestaw warzyw na barszcz?”, To koniecznie przestudiuj ten przepis fotograficzny, on Ci odpowie. Mrożenie jest uważane za najbardziej odpowiedni sposób na przechowywanie warzyw na zimę. Dlaczego więc nie skorzystać z okazji i nie zamrozić tych warzyw, które następnie można wykorzystać do przygotowania pysznego barszczu. Oczywiście nie ma w tym żadnej przeszkody!

Aby więc barszcz ugotowany w domu okazał się bogaty i bardzo smaczny, przygotowuje się do niego dressing warzywny. Oprócz podstawowych warzyw, takich jak cebula, pomidory, marchew i papryka, niektóre gospodynie domowe używają buraków do przygotowania dressingu. Barszcz pochodzi z mrożonych buraków równie smaczny jak świeży. Przed zamrożeniem wszystkie warzywa są miażdżone, a następnie mieszane ze sobą.. W efekcie uzyskuje się zamrożoną mieszankę warzyw, którą wystarczy tylko rozmrozić i wysłać na patelnię we właściwym czasie..

Nawiasem mówiąc, korzystając z tego prostego przepisu fotograficznego z instrukcjami krok po kroku, możesz również zamrozić kapustę. Tylko należy zamrozić w osobnej torbie, ponieważ kapustę wkłada się do barszczu jako ostatnią.

Proponujemy rozpocząć mrożenie barszczu na zimę w domu.

Składniki

 • Cebula 6 szt.
 • Słodka papryka 8 szt.
 • Pomidory 7 szt.
 • Marchewki 5 szt.
 • Koper 2 pęczki

Kroki 1. Przede wszystkim przygotujemy i dokładnie opłuczemy wszystkie warzywa, aby stworzyć dressing na barszcz. Papryki i pomidorów w tym przypadku można użyć dowolnego rodzaju.

  warzywa do przygotowania

 2. Teraz zróbmy ich strzępienie. Pokrój pomidory, cebulę i paprykę na małe kawałki, a obrane marchewki posiekaj na tarce. Opcjonalnie możesz użyć buraków.. Należy go również zmielić tarką. Jednak preparat warzywny bez buraków może być stosowany zarówno do gotowania barszczu, jak i do innych potraw..

  zmielić produkty

 3. Dodaj posiekany koperek do pokrojonych warzyw, a następnie wszystko dobrze wymieszaj. Opcjonalnie koperek można zamrozić w osobnej torebce, aby później można go było używać osobno.

  mieszać

 4. Mieszany zestaw warzyw wkładamy porcjami do plastikowych torebek, a następnie zawiązujemy. Wypełnione torebki wkładamy do zamrażarki i następnego dnia przygotowanie warzyw na barszcz zostanie całkowicie zamrożone.

  warzywa na barszcz na zimę

  Smacznego!


» » Przepis na zdjęcia krok po kroku na mrożenie warzyw na barszcz na zimę w domu