Zasady ochrony kukurydzy

W upalne lato my zachowaj cukinię na zimę, pomidory, ogórki, bakłażany, morele, śliwki - to bardzo pracowity czas dla wszystkich hostess. Ale zimą możesz zasłużenie być dumnym ze swoich umiejętności jako nabywcy, otwierając słoik z kolejną przekąską lub przysmakiem.
Aby jednak zimą cieszyć się smakiem preparatów, należy nie tylko starannie dobrać jakość surowców, nie zapominać o jakości wody. Zainstaluj podłogową chłodnicę wody i miej pod ręką wodę najwyższej jakości.Zasady ochrony kukurydzy

W tym artykule chciałbym szczegółowo podkreślić zasady konserwacja kukurydzy, w sumie młode kłosy w puszkach To prawdziwy przysmak, który można wykorzystać nie tylko samodzielnie, ale także do przyrządzania różnorodnych potraw. Możesz jednak również oddzielnie puszkowane ziarna..
Przygotuj więc małe kłosy kukurydzy w fazie mlecznej. Należy je wyczyścić, usunąć wszystkie nitki, liście, łodygi, a następnie dokładnie umyć. Na 3 minuty uszy należy zanurzyć we wrzącej wodzie, a następnie szybko schłodzić pod bieżącą wodą - poprawi to smak i właściwości kukurydza podczas konserwowania. Następnie oddzielić ziarna od kolb, opłukać przegotowaną wodą i wyrzucić na sito, osuszyć, a następnie włożyć do przygotowanych słoików.
Aby przygotować solankę na 1 litr wody, należy wziąć 3 łyżeczki cukru i łyżkę soli ze zjeżdżalnią, wszystko gotować kilka minut i napełnić słoiki kukurydzą gorącą solanką. Zwiń napełnione puszki i poddaj sterylizacji. Należy pamiętać, że po tej procedurze słoiki należy jak najszybciej schłodzić.
Zobacz podobne przepisy

» » Zasady ochrony kukurydzy