Przepis na chrzan pomidorowy

Rprzepis na chrzan pomidorowy pozwala gospodyniom na przygotowanie w domu pikantnej i pikantnej przekąski, która idealnie sprawdzi się przy ubieraniu pierogów, galaretki, mięs i różnych dodatków, nawet rozsmarowana na pieczywie będzie ciekawym dodatkiem do barszczu.
Przygotować gówniany przepis na pomidory co pozwala na niewielkie odchylenia w proporcjach następujących składników:
Pomidory - dojrzałe 1kg,
Chrzan - 80 g,
Czosnek - 60 g,
Sól - 3 łyżeczki,
Cukier - 1 łyżeczka
Chrzan pomidorowy ma taką samą zasadę gotowania jak „Gotowanie adjika", Ale dzisiaj wciąż istnieje kilka niuansów robienia chrzanu.

Przepis na chrzan pomidorowy


Korzenie chrzanu należy wybierać jako młode, ponieważ luźny i żółty korzeń nie nada pożądanej pikanterii. Naczynia i maszynkę do mielenia mięsa niezbędne do przygotowania chrzanu należy poparzyć wrzątkiem.
Gotowanie chrzanu jest dość proste, w tym celu należy zmielić pomidory w maszynce do mięsa lub blenderze. Posolić powstały pomidor, cukier, dodać ziele angielskie.Przepis na chrzan pomidorowy


Chrzan posiekany na drobnej tarce przesyła się do pomidorów, po czym do masy pomidorowo-chrzanowej dodaje się wyciśnięty czosnek, a następnie wszystko dokładnie miesza się czystą łyżką.

Przepis na chrzan pomidorowy


Gotową jednorodną masę gotowego chrzanu należy ułożyć w półlitrowych sterylizowanych słoikach, które są zwijane metalowymi pokrywkami. Kurwa, na przykład „Adjika z pomidora z chrzanem»Dowolnie przechowywane przez całą zimę w chłodnym pomieszczeniu.

I na koniec należy pamiętać, że chrzan w otwartym słoiku nie powinien być przechowywany dłużej niż tydzień, ponieważ traci wszystkie swoje właściwości i ostrość..


Zobacz podobne przepisy

» » Przepis na chrzan pomidorowy