Ogórki lekko solone w opakowaniu - przepis

Staraj się gotować bardzo szybko ogórki lekko solone w opakowaniu, przepis które odziedziczyłem po mojej ukochanej babci. Takimi ogórkami zachwycała nas zawsze, na nasze pierwsze życzenie, bo są przygotowane w kilka godzin, ale przyjemność i zachwyt na cały dzień.

więc, Msolone ogórki w torbie - Przepis.

Potrzebujemy następujących produktów:

Ogórki średnie - 1 kg

Gruba sól nie jodowana (to ważne!) - 1,5 łyżkiCzosnek - 4 średnie ząbki

Koper - 10 gałęzi

Ogórki lekko solone w przepisie na opakowanie

Jak z każdym szycie w domu warzywa, w naszym przypadku ogórki przede wszystkim należy dobrze umyć, a następnie rozłożyć na dużym ręczniku kuchennym i trochę wysuszyć - tak zawsze robiła moja babcia.

Podczas gdy ogórki wysychają, koperek należy umyć i pokroić na jak najmniejszy rozmiar oraz obrać i posiekać ząbki czosnku.

Następnie ostrym nożem odcinamy „kolby” każdego ogórka i wkładamy je do niezbyt dużej, ale raczej gęstej plastikowej torebki. Po ogórkach koperek i czosnek są wysyłane do opakowania, a następnie sól.

Następnie lepiej zawiązać torbę i dobrze pocierać jej zawartość, aby pojawił się sok. Następnie zostawiamy ogórki ciepłe na kilka godzin, a następnie wkładamy je do lodówki do dalszego przechowywania, a także świeży adjika.

Ogórki lekko solone w przepisie na opakowanie

Zwykle pierwszą próbkę kręciliśmy już za półtorej do dwóch godzin, a potem ogórki lekko solone w opakowaniu, przepis o których mówiłem, że są już chrupiące i pachnące, choć nie zawsze są całkowicie gotowe.


» » Ogórki lekko solone w opakowaniu - przepis