Oliwa z oliwek z ziołami - przepis na gotowanie w domu ze zdjęciami krok po kroku

oliwa z oliwek z ziołami

Opis

Oliwa z oliwek z ziołami - niezbędny przydatny produkt, który jest wykonany na zimę w domu z bardzo cennych i naturalnych składników. Do przygotowania tak niezwykłego kawałka wybraliśmy najlepsze zioła o szczególnych dobroczynnych właściwościach. Dlatego lista unikalnych roślin, które stworzyliśmy, nie ogranicza się do tego aby przygotować tak niesamowity przedmiot, zawsze możesz podnieść zielenie, które chcesz. Tak czy inaczej, wynik będzie przytłaczający..

Głównym składnikiem tego przepisu fotograficznego jest oliwa z oliwek. Jest to naturalny produkt, który jednocześnie zawiera prawie wszystkie ważne witaminy i mikroelementy, które są bardzo potrzebne ludzkiemu organizmowi. Ponadto zebrane zioła również odgrywają ważną rolę w tych wspaniałych zbiorach. Dzięki wyjątkowym roślinom oliwkowy produkt wzbogacony jest dodatkową kompozycją witaminową, a także bogatym przyjemnym aromatem..

Mrożone zioła w oliwie z oliwek są szeroko stosowane w kuchni. Ten domowy produkt doskonale uzupełnia wiele różnych potraw.. Dodawany jest do pierwszego i drugiego dania, a także do niektórych przystawek i sałatek.. Dlatego w celu wygodnego użytkowania tego produktu obrabiany przedmiot jest zamrażany w specjalnych formach porcjowanych..

Zacznijmy tworzyć ziołowy blank na zimę, korzystając z poniższych instrukcji krok po kroku..

Składniki

 • Rozmaryn 2 gałązki
 • Koper włoski 2 gałązki
 • Szałwia 2 gałązki
 • Oregano (oregano) 2 gałązki
 • Oliwa z oliwek 150 ml

Kroki

 1. Aby przygotować naturalny produkt na zimę w domu, dobierzemy najświeższe zdrowe zielenie. Rośliny należy oddzielić od złych części, po czym dobrze wypłukać i osuszyć ręcznikami papierowymi..

  przyprawy 2. Następnie drobno posiekaj czyste rośliny lub, jeśli chcesz, możesz je zostawić w postaci oddzielnych liści.

  trzeba posiekać zielenie

 3. Teraz pakujemy przygotowane warzywa w specjalne foremki do lodu. W jednym dziale możesz zgrupować kilka rodzajów ziół lub nawet wszystkie naraz. W każdej formie można również umieścić jeden rodzaj rośliny.. Najważniejsze, że wgłębienia nie powinny być wypełnione do samego końca, ale nieco ponad połowę.

  formy do lodu

 4. Napełnij formy do samej góry oliwą z oliwek. Olej należy najpierw wcisnąć.

  Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia

 5. Tak wygląda cudowna mieszanka ziół w oliwie z oliwek, którą należy przykryć folią spożywczą, a następnie włożyć formę do zamrażarki.

  mieszanka ziołowa

 6. Dzień później oliwkowy blank wystarczająco zamarzł, więc wyjmujemy zamrożone kostki z formy i umieszczamy je w hermetycznym pojemniku, który później również należy przechowywać w zamrażarce..

  zamroź oliwę z oliwek z dobakami

 7. Oliwa z oliwek ze zdrowymi ziołami na zimę jest gotowa. Smacznego!

  oliwa z oliwek z ziołami gotowa do spożycia


Zobacz podobne przepisy

» » Oliwa z oliwek z ziołami - przepis na gotowanie w domu ze zdjęciami krok po kroku