Termin zbioru truskawek w pgr. Lenina w 2016 rokuNie wszyscy stali lub czasowi mieszkańcy Moskwy mają własne dacze, w których uprawiają owoce, warzywa i jagody. Ale dzięki PGR. Lenina, który znajduje się pod stolicą, możesz zbierać truskawki do celów przemysłowych, ale jednocześnie wziąć część zbiorów dla siebie.
W tym artykule porozmawiamy o tym, kiedy zaczyna się zbiór truskawek w PGR. Lenina w 2016 roku. Tutaj przede wszystkim trzeba dokładnie wiedzieć, jak dotrzeć do zbiórki truskawek w tym PGR, bo liczba miejsc jest ograniczona. Porozmawiamy również o tym, jak dotrzeć do gospodarstwa zorganizowanym transportem lub własnym samochodem. A co najważniejsze, ile zebranych plonów można zebrać.

Nawiasem mówiąc, nie każdy mieszkaniec miasta nawet dziś wie, skąd wziąć jagodę, oprócz pójścia na targ lub do supermarketu i kupienia. Ale owoce i jagody są uprawiane w stolicy lub niedaleko jej granic, co oznacza, że ​​w sezonie potrzebni są tam ludzie, którzy będą zajmować się zbiorami. Dlatego możesz dostać się na takie spotkania i pomagając dużemu przedsiębiorstwu, zyskać dla siebie smak jagód. Wszystko to legalnie.

O PGR. Lenin

Jeśli wpiszesz w internecie nazwę tego PGR-u, będziesz mógł nawet wejść na oficjalną stronę tej organizacji. W szczególności piszą tam, że rekrutują ograniczoną liczbę pracowników, ale teraz aktywnie zbierają truskawki. Oczywiście na terenie naszego kraju istnieje ogromna liczba gospodarstw państwowych o tej nazwie, ale w tym przypadku mówimy o regionie moskiewskim. Ta państwowa farma znajduje się niedaleko Moskwy w rejonie Domodiedowa.

Nie musisz mieć prywatnego samochodu, żeby tam pojechać po truskawki. Dla pracowników organizowane są specjalne bezpłatne autobusy. Każdego roku autobusy mają inny rozkład jazdy i najlepiej postępować zgodnie z nim na stronie tej organizacji. Wiele zależy od pory roku i konkretnej daty. Ale przygotuj się na to, że będziesz musiał wyjść wcześnie rano, a gromadzenie ludzi odbywa się na stacji metra Domodedovskaya. Jak przygotować się na zimę kompot truskawkowy.

Ile plonów można zebrać?

Jeśli mówimy o konkretnych terminach, kiedy będzie do nich zbiór truskawek w PGR. Lenina w 2016 r., Potem zgrupowanie rozpoczyna się w połowie czerwca i generalnie trwa około miesiąca. Dokładnie 10% plonów zebranych w ciągu jednego dnia, każdy zbieracz truskawek będzie w stanie zebrać dla siebie. Oznacza to, że płatność za odbiór nie jest dokonywana w pieniądzach, ale w jagodzie należy to wziąć pod uwagę..zbiór truskawek w PGR. Lenina w 2016 roku

Chociaż w zależności od konkretnych zbiorów w sezonie, PGR oferuje również płatność pieniędzmi i niektórzy wybierają tę metodę płatności. W takim przypadku możesz liczyć na około czterech rubli za kilogram zebranych truskawek. Jak widać, to wcale nie jest dużo, dlatego najlepiej jest wziąć opłatę za żniwa, więc nawet w kategoriach pieniężnych na pewno okaże się więcej.

Jakie zalety można zauważyć przy zbieraniu jagód w gospodarstwie:
1. Praca, która każdemu odpowiada. Ponieważ zbiory odbywają się zawsze latem, z reguły na przełomie czerwca i lipca - najgorętsze dni to zbiór truskawek w PGR. Lenina, wtedy zarówno studenci, jak i ludzie w każdym wieku i zawodzie mogą zarobić dodatkowe pieniądze. Przyjeżdża tu szczególnie dużo dzieci, które chcą cieszyć się pyszną jagodą, zarobić pierwsze pieniądze.
2. PGR nie leży w granicach miasta, więc wiele osób uważa, że ​​na pola truskawek będzie ciężko. Nic podobnego, ponieważ organizowane są specjalne bezpłatne autobusy.
3. Jagody w tym PGR są uprawiane od dawna, a mieszkańcy stolicy wiedzą, że zbiory są tutaj wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska. Tak więc zdecydowanie nie możesz kupić tak zdrowej jagody w sklepie ani nawet na rynku..zbiór truskawek w PGR. Harmonogram Lenina w 2016 roku

Ważny! Wielu zbieraczy może być zdezorientowanych faktem, że truskawki na polach nie zawsze mają właściwy kształt lub nie zawsze są duże. W rzeczywistości taka różnorodność kształtów i rozmiarów sugeruje, że produkt jest przyjazny dla środowiska, zawiera dużo witamin i wszystko jest tylko przydatne. Truskawki, które są sprzedawane w supermarketach i mają prawidłowy jednolity kształt, jednolity kolor - są sztuczne i uprawiane przy użyciu inżynierii genetycznej. Ta jagoda nie jest szczególnie odpowiednia dla dzieci wrażliwych na jakąkolwiek chemię. Pyszne dżem truskawkowy: przepis na zimę.

Nawet Moskale, którzy mają domek letniskowy, często szukają dat, kiedy truskawka zbiera się w PGR Lenina w 2016 roku. Dzieje się tak, ponieważ nie musisz samodzielnie uprawiać truskawek na daczy, martwić się o nie, podlewać, nawozić. Wystarczy udać się na pola PGR i zbierając plony dla tej organizacji, otrzymać uczciwe 10% zebranego plonu. Wiele osób zajada się truskawkami w ciągu kilku dni montażu, a także zabiera dużo jagód do domu, aby zadowolić innych, przygotowywać zimowe przygotowania, zamrażać jagody na zimę.

Tymczasem warto dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, że robotnicy mogą sprzedać swoje 10% plonów, a nie tylko wykorzystać je do celów prywatnych i osobistych. Na takiej sprzedaży można nieźle zarobić, jednak trzeba będzie dużo i ciężko pracować na zgrupowaniu, żeby coś sprzedać. Pamiętaj też, że jagody trzeba szybko sprzedać, ponieważ mają krótki termin przydatności do spożycia. Jak na zimę zamrażać truskawki.zbieramy truskawki w PGR

Co roku w PGR będą rozpoczynane zbiory truskawek. Lenina w 2016 roku inaczej. Wynika to z ciągłych zmian warunków wzrostu, ilości opadów i słonecznych dni. Zbiórka rozpoczyna się z reguły pod koniec czerwca i trwa co najmniej do połowy lipca. Należy skupić się na 25 czerwca jako początku zbioru i datach do 20 lipca jako na końcu zbioru truskawek.
» » Termin zbioru truskawek w pgr. Lenina w 2016 roku