Naturalne bezcukrowe śliwki w puszkach w połówkach we własnym soku to najlepszy przepis na przygotowanie śliwek na zimę.

Naturalne śliwki z puszki bez cukru połówki we własnym soku

Jeśli skorzystałeś z tego przepisu i przygotowałeś śliwki w puszkach w połówkach bez cukru na zimę, to zimą, gdy chcesz zapamiętać lato, możesz łatwo zrobić ciasto ze śliwkami lub pachnącym kompotem. Polecamy nasz łatwy i najlepszy przepis na zbiór śliwek na zimę, który pomoże Ci odpowiednio przygotować ten owoc w domu..

Składniki: śliwki

Jak konserwować śliwki w połówkach - krok po kroku.

Moje owoce (różnorodność śliwek nie ma znaczenia).

Połówki śliwki

Ostrożnie pokrój je na połówki, a następnie usuń kości.

Teraz mocno ułóż połówki śliwek pokrojonymi w przygotowany słoik. Napełniony słoik przykryć pokrywką, włożyć do rondla z gorącą wodą (woda powinna pokryć 3/4 słoika) i wysterylizować (czas przebywania słoików w wodzie od momentu zagotowania zależy od objętości: 1 litr - 25 minut i 1,5 litra - 15 minut).

Konserwowane, naturalne śliwki konserwowe, przygotowane według tego przepisu - połówki bez cukru we własnym soku, w temperaturze pokojowej.

Na koniec przepisu PODAJĘ POMYSŁ: wybierz eleganckie słoiki do zakonserwowania. Następnie pyszny naturalny preparat śliwkowy może być prezentem podczas wizyty..


Zobacz podobne przepisy

» » Naturalne bezcukrowe śliwki w puszkach w połówkach we własnym soku to najlepszy przepis na przygotowanie śliwek na zimę.